Būkite pastebėti paieškos sistemų!

SEO straipsniai – tai tekstai, paruošti pagal paieškos sistemų (mūsų atveju dažniausiai „Google“) reikalavimus.

Mano rašomus tekstus Google

SEO Teksto anatomija

Kokia SEO straipsnio apimtis – optimali?

Vis dar ginčijamasi, kokia turėtų būti tinkama SEO straipsnių apimtis. SEO straipsniai turėtų būti bent 400–500 žodžių apimties. Vos apie 10 proc. užsakovų prašo parengti 200–250 arba ilgesnius nei 500 žodžių SEO straipsnius.

Apie raktažodžius

Rekomenduojama nepersistengti su raktažodžiais, nes jų gausa erzins skaitytojus. Pakanka vos iki 1–2 proc. raktažodžių. Analogiškai aktyvias nuorodas reikėtų dėti ant 1–2 raktinių žodžių. Bet ir visa tai po truputį tampa antraplaniais veiksniais. Svarbiausia – kokybiškas turinys.

Netiks kaip tinklalapių tekstai

SEO straipsniai netinka užpildyti svetainių turiniui, nes jie neturi tiek daug kūrybinio potencialo, nėra taip kruopščiai apgalvoti ir tokie originalūs. SEO straipsniai daugiausia publikuojami įvairiuose lietuviškuose ir užsienio straipsnių kataloguose, teminiuose ir regioniniuose portaluose siekiant gauti atgalinių nuorodų.

Anksčiau...

Prieš 5–6 metus internetas buvo tiesiog užkištas pigiais prastos kokybės straipsniais. Tai buvo savotiški dirbtinai ištemptos apimties žodžių kratiniai su raktažodžiais. SEO kūrėjų honorarai siekdavo iki keliolikos litų (kelių eurų) už vieną straipsnį, tad tekstų rašytojai nesivargindavo perskaityti straipsnio ir ištaisyti klaidų.

Dažniausiai tokie tekstai būdavo rašomi tiesiog iš galvos, kas „užeidavo“ ant liežuvio, nes tokių pat straipsnių rašytojams reikėdavo „prikepti“ po 20, o kartais – net ir po 50 ar 100. Šių tekstų rašymo imdavosi praktiškai bet kas, vos geriau išmanantis rašybos subtilybes.

Ir dabar...

Šiandien SEO straipsnių rašymas – procesas, kuriam reikia žinių ir patirties. SEO straipsniai turi būti parašyti atitinkančia verslo specifiką tema, aktualūs, įdomūs, informatyvūs, nepamirštant kelių raktinių žodžių ar frazių. Šiuolaikinis SEO straipsnis skirtas realiam lankytojui, ne „Google“ robotams, todėl turinys turi būti vertingas ir patrauklus.

„Google“ jau puikiai atpažįsta linksnius, lietuviškas raides, tad nebūtina naudoti dirbtinių raktažodžių ar rašyti be lietuviškų raidžių, pavyzdžiui, Tekstų kūrimas Kaunas arba Laisvai samdomas zurnalistas. Pageidautina, kad tekstas būtų suskirstytas į kelias dalis (įžanga, kelios dalys dėstymo, išvados), jame būtų sunumeruotų punktų, paantraščių, būtų vengiama nesusijusios perteklinės informacijos, įterpinių ir modalinių žodžių gausos.

Kainos

 • Iki 400 žodžių

  20€

 • Iki 600 žodžių

  30€

 • Iki 800 žodžių

  40€

 • Tekstų kūrimo kainos gali skirtis nuo pateiktų vidutinių orientacinių kainų priklausomai nuo teksto tematikos, sudėtingumo ir kt.;
 • didelės apimties užsakymams taikomos nuolaidos (per 1 mėn. užsakomiems tekstams, kurių bendra apimtis – didesnė nei 2000 žodžių, taikoma 10 proc. nuolaida);
 • tekstų rengimo terminai derinami individualiai, skubūs darbai atliekami per 1–2 d. d.;
 • skubių užsakymų įkainiai gali būti aukštesni;
 • iš naujų klientų imamas 50 proc. avansas;
 • tekstų redagavimo įkainis: nuo 4 Eur už 1700 spaudos ženklų (be tarpų) arba už 230 ž.;
 • tekstų korektūros įkainis: nuo 2 Eur už 1700 spaudos ženklų (be tarpų) arba už 230 ž.;
 • baigiamųjų darbų, daktaro disertacijų redagavimo/koregavimo kainos įvertinamos individualiai;
 • išrašomos sąskaitos faktūros.
*tekstų kūrimo kainos gali skirtis nuo pateiktų vidutinių orientacinių kainų

Klientų atsiliepimai

Žavinta K.

SmartSEO.lt

Bendradarbiaujame nuo 2014 m. Nenuvylė. Maloni ir sukalbama tekstų kūrėja.

Mantas R.

Medritas.lt

Greitai ir kokybiškai parašė reikiamus straipsnius. Be didelių išankstinių paaiškinimų įsigilino, suprato ir puikiai pateikė tekstus specifine, netradicine tema. Dėkoju!

Marius D.

Padavejas.lt

Rekomenduoju, bendrą kalbą radom per kelias minutes 🙂 Rezultatu esame ir būsime patenkinti

Rokas R.

Liepsnose.lt

Kruopščiai, atsakingai ir kūrybiškai atliktas darbas. Maloniai bendradarbiaudami pasiekėme rezultatą, kuris pranoko mūsų lūkesčius. Tikrai dar ne paskutinį kartą kreipiamės.

Naujausi tinklaraščio įrašai

laisvai_samdomo_darbuotojo_issukiai

Tekstų kūrimas, redagavimas ir straipsnių rašymas dirbant sau: 5 didžiausiai iššūkiai

Visų pirma pradėkime nuo to, kas yra freelanceris. Lietuviški šio anglų k. žodžio atitikmenys – laisvai samdomas darbuotojas arba nepriklausomas...
rasytojas

Kaip išsirinkti tekstų rašytoją?

Labai dažnai užsakovai, gavę tekstą, supranta, kad šitas literatūros šedevras – visiškai ne tai, ko jie tikėjosi. Radę patyrusį ir...
tekstu_rasymas

Tekstų ir straipsnių rašymas: kiek kainuoja šios paslaugos ir kas iš tiesų lemia kainą?

Vienas pirmųjų klausimų, kurį užduoda tekstų rašymo paslaugomis besidomintys klientai, yra „kiek kainuoja tekstai?“. Labai dažnai į tokį klausimą norisi...

Susisiekime dabar!

Telefono numeris
Elektroninis paštas

ruta@tekstukalve.lt

Užpildykite kontaktinę formą

Kontaktų forma