TEKSTAI INTERNETINĖMS SVETAINĖMS

Svetainių tekstai – tai visas turinys, esantis jūsų tinklalapyje: tai įmonės, jos teikiamų paslaugų pristatymai, produkcijos aprašymai ir kt.

Vienas iš pirmųjų tinklalapio kūrimo etapų – tai tekstų rašymas. Tinklalapis be tekstų – kaip batsiuvys be batų ar kalvis be darbo įrankių! Taigi sukursime Jums profesionalius tekstus ar atnaujinsime senąjį tinklalapio turinį. Profesionalus tinklalapio tekstų redagavimas naudingas tuo, kad papildysite, atnaujinsite turinį.

ATMINKITE, JOG TEKSTAS

Kokią informaciją pateikti svetainės tekstuose?

Apie įmonę/verslą.

Skiltyje „Apie įmonę“ pristatykite savo verslą – kuo esate išskirtiniai ir kuo patrauklūs klientams. Venkite nuobodžių istorijų, kurkite įdomias ir intriguojančias. Papasakokite kokią nors įdomią istoriją apie verslo pradžią, pavyzdžiui, kad „verslą įkūrė dar jūsų prosenelis Anupras“. Smulkiam ir veržliam verslui vizijų, misijų, tikslų, strategijų ir t. t. įvardinti nebūtina – tai mažai ką sakantis tekstas.

Paslaugų ar produkcijos pristatymas.

Šioje kategorijoje pateikiami paslaugų aprašymai, pristatoma gaminama produkcija ir kt. Tekstinį turinį derinkite su kokybiškomis nuotraukomis ir vaizdo medžiaga. Tekstai svetainėms yra tik kompleksinės rinkodaros strategijos dalis.

Papildoma informacija ir reklama.

Šioje kategorijoje galite pateikti visą aktualią informaciją apie kainas, partnerius, karjerą jūsų įmonėje, paskelbti apie tuo metu taikomas akcijas, nuolaidas ir kt. Šios skilties svetainių tekstai nuolat atnaujinami.

Įmonės naujienos/tinklaraštis.

Priklausomai nuo verslo/paslaugų rūšies, skelbkite įmonės naujienas (naujas produktas rinkoje, nauja paslauga, darbuotojų kelionė ar socialinė akcija) arba rašykite tinklaraštį apie savo verslo specifiką. Gal žinių iš jūsų pasisems žiniasklaida ir sulauksite nemokamos reklamos. Tinklaraštis padės sukurti puikų verslo įvaizdį ir pakylės jus į ekspertų lygį.

Kontaktai.

Nepamirškite nurodyti kuo tikslesnių kontaktų, pateikite kontaktų formą, kad potencialūs klientai ir partneriai su jumis greičiau susisiektų.

Koks turėtų būti geras tinklalapio tekstas?

Ne visi sugeba dirbti kūrybinį darbą, o tekstų rašymas būtent ir yra vienas iš pastarųjų. Įkvėpimui pasileidus laukais, net prie trumpučio tekto galima praleisti ilgas valandas. Tačiau šį kartą ne apie tai...

 • Kokybiškas tekstas yra be itin grubių klaidų. Lietuviškame tekste svarbu naudoti lietuviškas kabutes ir ilguosius brūkšnius.
 • Reikėtų domėtis lietuvių k. naujovėmis, o informacijos apie vartotinus/nevartotinus žodžius ieškoti VLKK konsultacijų banke
 • Svarbu paisyti ir rekvizitų, kontaktinių duomenų rašymo taisyklių.
 • Geras tekstas – struktūruotas, su paryškintais, pabrauktais tam tikrais žodžiais ar frazėmis.

Geri tekstai neturėtų būti pernelyg ilgi. Optimalu, jei svetainės teksto pastraipa bus ne ilgesnė nei 4–6 eilutės.

Kainos

 • Iki 300 žodžių

  30€

 • Iki 500 žodžių

  45€

 • Iki 1000 žodžių

  55€

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

*tekstų kūrimo kainos gali skirtis nuo pateiktų vidutinių orientacinių kainų

Mano mylimi klientai

Interjero Fabrikas_Logo_Final13

Viršijo lūkesčius. Tekstai informatyvūs, įtraukiantys ir nenuobodūs. Rūta viena iš patikimiausių, mūsų sutiktų rašytojų. Ačiū

Ernestas

Interjero fabrikas

Interjero Fabrikas_Logo_Final13

Viršijo lūkesčius. Tekstai informatyvūs, įtraukiantys ir nenuobodūs. Rūta viena iš patikimiausių, mūsų sutiktų rašytojų. Ačiū

Tomas

Interjero fabrikas

Interjero Fabrikas_Logo_Final13

Viršijo lūkesčius. Tekstai informatyvūs, įtraukiantys ir nenuobodūs. Rūta viena iš patikimiausių, mūsų sutiktų rašytojų. Ačiū

Agnė

Interjero fabrikas

Iš tinklaraščio