01

SUSIPAŽINKIME Aš Rūta.

Tekstų rašymas – mano pomėgis ir darbas viename. Mielai padedu tiems, kuriems stinga ne tik idėjų ar originalių minčių, bet ir laiko įgyvendinti didelius ir prasmingus projektus.

02

Kelias link meistrystės

Savarankiškai dirbu nuo 2012-ųjų. Iki tol Vytauto Didžiojo universitete studijavau lietuvių kalbą, vėliau – žurnalistiką, atlikau praktiką bei dirbau dienraščiuose. Mano diplomai nekaba ant sienų vietoje paveikslų – jie įdarbinti pratiškai, o įgytas žinias panaudoju savo kasdieniame darbe.

2010–2012m.

Vytauto Didžiojo universitetas, žurnalistikos ir medijų analizės magistras.

2006–2010

Vytauto Didžiojo universitetas, lietuvių filologijos bakalauras

03

Patirtis

  • Ypač vertingos patirties įgijau dirbdama stiliste-korektore Kauno r. dienraštyje „Naujos tėviškės žinios“.
  • Vėliau plunksnos įgūdžius tobulinau „Kauno dienoje“, rašydama kultūros temomis.
  • Galiausiai reklamos tekstų kūrimo subtilybių sėmiausi dirbdama dienos akcijų portaluose lt ir Grupinis.lt.

Nuolat domiuosi rašybos, skyrybos naujovėmis, todėl mano tekstuose nerasite žodžių ar žodžių junginių įtakoti, gerbūvis, išsireiškimas, prabalsuoti, pasėkoje, vienok, kažkaip tai ir pan. J Laikausi Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimų ir stengiuosi puoselėti gimtąją kalbą. Mano moto rašant tekstus – devynis kartus perskaityk, o dešimtą – išsiųsk klientui.

Labai mėgstu rašyti apie baldus, interjerą, stilių, grožį, sportą, sveikatą, sveiką gyvenseną, įvairias paslaugas, tačiau puikiai gebu rašyti ir kitų (net ir specifinių, pavyzdžiui, odontologija) sričių tekstus.

Nemažai skaitau – tiek grožinę ar psichologinę, tiek ir profesinę literatūrą, dalyvauju tekstų kūrimo seminaruose ir kursuose. Domiuosi istorija (ypač XX a.), labai mėgstu profesionalųjį teatrą, klausausi klasikinio roko bei daug laiko leidžiu gamtoje.

Jei reikia sukurti ar suredaguoti bet kokio tipo tekstą – parašykite!